« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsun'da puan hesabı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Teknik direktör Jarabinsky, ‘‘Trabzonspor karşısında önce beraberliği hedefliyoruz. Önce gol yememeye çalışacağız, ardından da atmaya’’ dedi.

Karadeniz derbisinde yarın deplasmanda Trabzonspor'la karşılaşacak olan Samsunspor, hazırlıklarını tamamlarken tüm hesaplar en az 1 puan üzerine yapıldı. Teknik direktör Jarabınsky, ‘‘Önce beraberliği hedefliyoruz. Rakibimiz karşısında form durumları mükemmel olan defansımıza çok güveniyorum’’ dedi.

Jarabınsky, rakiplerinin eksik olmasının kendileri için bir anlam taşımadığını belirtirken, önce gol yememeyi, ardından da gol aramayı düşündüklerini kaydetti. Trabzonspor'un çok iyi futbolculara sahip güçlü bir ekip olduğuna da dikkati çeken Jarabınsky, ‘‘Maçın kaderini etkileyebilecek yıldız futbolcuları var. Buna rağmen adam markajını düşünmüyoruz’’ diye konuştu. Sakat ve cezalı futbolcusu bulunmayan Samsunspor bugün karayoluyla Trabzon'a gidecek.

Kulüp Başkanı İsmail Uyanık ise yarın yine dostluğun galip geleceğini açıklarken, ‘‘Trabzon'da 2 takımın dostluğunu tüm Türkiye bir kere daha görecek. Takımımın iyi oyunla iyi sonuç alarak döneceğine inanıyorum’’ diye konuştu.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler