« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsun'da gerginlik

Ç.Rizespor maçının hazırlıklarını sürdüren kırmızı beyazlıların idmanında yaşanan tatsız olay, futbolcuların moralini bozdu. Teknik direktör Yücel Uyar, 3 haftadır alınan yenilgilerin stresinden kaynaklandığını söyledi.

Gülhan CİN / SAMSUN, (DHA)
SON GÜNCELLEME
Üç haftadır galibiyete hasret kalan Samsunspor'un dünkü çalışması neşeli başladı, tatsız bitti. Kaleci Göksel yardımcı antrenör Hakkı Bayrak'ın ayağındaki topa kontrolsüz bir şekilde girince, sert bir şekilde uyarıldı. Göksel de Hakkı Bayrak'a aynı şekilde cevap verince tartışma uzadı. Ağız kavgasını Teknik Direktör Yücel Uyar ile Kaptan Ercan araya girerek önlediler.

İdman boyunca genç futbolcularıyla özel olarak ilgilenen Yücel Uyar ise, Göksel ve yardımcı antrenör Hakkı Bayrak arasındaki tartışmaya açıklık getirerek, ‘‘Bu tür tartışmalar idmanlarda her zaman olabilir. Fazla büyütmemek gerekiyor. İkisi de birbirinden özür diledi. Son üç haftada aldığımız kötü sonuçlar herkesin üzerinde doğal olarak stres yarattı.’’ dedi.

Uyar, pazar günü oynayacakları Ç.Rizespor maçı ile ilgili olarak da, ‘‘Bizim için zor bir deplasman maçı. Ancak kazanmaktan başka çaremizin de olmadığı bir karşılaşma. Bu maçı kazanarak hedeflediğimiz 17 puana ulaşmak istiyoruz. Futbolcularımın idmandaki hırs ve kazanma azimlerini Ç.Rizespor'a karşı sargiledikleri takdirde galip geleceğimize inanıyorum’’ diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.