« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsun'da düello: 2-2

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Karadeniz ekibi Baidoo ve Sauza ile öne geçtiği Erzurumspor karşısında üstünlüğünü koruyamadı. Samsunspor'dan Ertuğrul ile Ali'nin kırmızı kart gördüğü maçta, Dadaşlar'ın golleri Ömer ve Smiçiç'ten geldi.

SAMSUNSPOR, Ertuğrul ile Ali'nin kırmızı kart görmeleri nedeniyle 9 kişi tamamladığı maçta, Erzurum ile 2-2 berabere kaldı. İlk yarının son dakikasında Baidoo, Samsunspor'u 1-0 öne geçirdi. 71'de Sauza farkı ikiye çıkardı: 2-0. 77. dakikada Ömer, skoru 2-1 yaptı. 87. dakikada penaltıdan Smiçiç skoru belirledi: 2-2. Maçtan sonra Samsunsporlu bir grup taraftar hakemleri taş yağmuruna tutttu. Bu arada polis köpeklerinin ısırdığı iki taraftar ellerinden yaralandı. Polis, olayları yatıştırabilmek için havaya ateş açmak zorunda kaldı.

STAT: 19 Mayıs

HAKEMLER: Serhat Gündoğdu (*), Hakan O.Yavuz (**), Zeki Aksoy (**) SAMSUNSPOR: Allum (**)- Baidoo (**), Ercan (**), Kenan (**)- Müslüm (*)(Dk.41 İmdat **), Mehmet (***), Serkan Dökme (*)(Dk.18 Serkan Karababa **), Tümer (**), Ali (*)- Sauza (**)(Dk.83 Erdinç *), Ertuğrul (*) ERZURUMSPOR: Koraç (**)- Sohrab (**), Hasan (*), Cüneyt (*)(Dk.70 Tuncay *)- Kürşat (**), Smiçic (**), Zafer (**), Ömer (**), Soner (*)- Ali Yılmaz (**), Sasa Kovaçeviç (*) SARI KARTLAR: Ertuğrul (Samsun), Zafer, Cüneyt (Erzurum) KIRMIZI KARTLAR: Dk.59 Ertuğrul, Dk.90 Ali (Samsun) GOLLER: Dk.45 Baidoo, Dk.71 Sauza (Samsun), Dk.77 Ömer, Dk.87 penaltıdan Smiçiç (Erzurum)


Bunları da Beğenebilirsiniz