« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsun'da büyük öfke

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kırmızı beyazlı taraftarlar, ligin beşinci haftasında da yenilgiyle sonuçlanan G.Birliği maçından sonra yönetim ve teknik kadroyu istifaya çağırdı.

<ı>Yine puan yok

Sahasında Kocaelispor, Erzurumspor, Gençlerbirliği deplasmanda da İstanbulspor ve Fenerbahçe'ye yenilerek tarihinin en zor dönemini yaşayan Samsunspor karıştı. Gençlerbirliği yenilgisinden sonra stadın çevresinden ayrılmayan öfkeli taraftarlar, yönetimi ve teknik kadroyu istifaya davet etti.

<ı>Stattan ayrılmadılar

4-2 biten Gençlerbirliği maçı sonrası stat çevresinden ayrılmayan öfkeli kalabalığı polis güçlükle yatıştırmaya çalıştı. Futbolcuları ruhsuzlukla suçlayan, zorunların çözülmesini isteyerek yönetimi ve teknik kadroyu da istifaya çağıran taraftarlar, stat çevresinden güçlükle çıkarılabildi.

Çınar: Yerimdeyim

Teknik Direktör Mehmet Ali Çınar istifa etmeyi düşünmediğini belirterek, ‘‘Bu takıma teknik kadro olarak zarar verdiğime inansam, bir dakika bile durmam. Ancak futbolcularım her maça panik havasında çıkıyor’’ dedi. Başkan İsmail Uyanık ise, ‘‘Yakında çok önemli kararlar alacağız’’ ifadesini kullandı.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler