« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsun'a iyi haber

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

UEFA Kupası'na katılma şansının yitirilmesiyle üzüntü yaşanan Samsunspor'da sakatlığı bulunan Ali Günçar ve İmdat'ın iyileşmesi Karabükspor maçı öncesi teknik heyeti sevindirdi.

İstanbulspor'a yenilerek UEFA Kupası'na katılma hayalleri suya düşünce hüzün yaşayan Samsunspor'da defansının 2 büyük kozu Ali Günçar ve İmdat'ın tamamen düzelmeleri, Karabükspor maçı öncesi teknik heyeti sevindirdi. Hafta başından bu yana yapılan bütün çalışmalara katılarak gösterdikleri performanslarla artık düzeldiklerini gösteren Ali ve İmdat, ‘‘Sakatlığımız tamamen geçti. Antrenörümüz görev verdiği takdirde oynayacak durumdayız’’ dedi.

Samsunspor'un dünkü çalışmasına Ordu Milli Takımı'nda bulunan Cenk, Serkan ve Celil'le birlikte sakatlığı süren kaleci Göksel katılmadı. Futbolcuların oldukça hırslı olduğu çalışmadan sonra bir açıklama yapan Asbaşkan Tarık Kaptan, UEFA Kupası şansını yitirdikleri için üzüntülü olduklarını, taraftarlarını Karabükspor karşısında alınacak galibiyetle sevindirmek istediklerini söyledi. Kaptan, Samsunspor seyircisinin iyi günde olduğu kadar kötü günde de takımının yanında olacağını belirterek, ‘‘Cumartesi günü bunu bir kere daha ispatlamalarını bekliyoruz. Onların da desteğiyle rakibimizi eli boş göndereceğiz’’ diye konuştu.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz