« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsun zoru sever

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Karadeniz ekibinin teknik direktörü Metin Türel, Kocaelispor ile zorlu bir mücadele sergileyeceklerini, ancak sahadan 3 puanla ayrılacak takımın Samsunspor olacağını söyledi.

Kocaelispor'la zorlu bir 90 dakikaya çıkacak olan Samsunspor'u çalıştıran Metin Türel, rakiplerinden çekinmediklerini belirtti. Türel, ‘‘Her 2 takım da sahaya galibiyet için çıkacak. Samsunspor zoru sever’’ dedi. Samsunspor, Sapanca'da dün yaptığı son antremanın ardından maç saatini beklemeye koyuldu. Devre arasını en iyi değerlendiren ekip olduklarını vurgulayan Türel, ‘‘Tüm planlarımızı 3 puan üzerine yaptık. Rakibimizden çekinmiyoruz. Kazanan taraf biz olacağız’’ diye konuştu. Türel, menisküs ameliyatı geçiren kaptan Ercan'ı riske etmemek amacıyla maç kadrosuna almadığını, karşılaşmada sol kanatta Ali'nin yerine Tümer'e şans vereceğini sözlerine ekledi.

İleri ikilide Serkan ile birlikte görev yapacak futbolcu konusunda zorlanan Türel, İlhan ve Uğur arasında tercih yapacak. Her 2 futbolcusunun gösterdikleri formla formayı hakettiklerini anlatan Türel, ‘‘Kararsız kalmam beni üzüyor. Ancak aralarındaki rekabet de Samsunspor'un yararına’’ dedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler