Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsun korku yaşamaz

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Gerede'de günde üç idman yaparak sezon öncesi kondisyon depolayan Karadeniz ekibinin yıldızları Celil ve Serkan, geçen sene yaşadıkları sıkıntıları bu kez yaşamayacaklarını iddia ettiler...

Ligde hedefini ilk altı olarak belirleyen Samsunspor, kamp yaptığı Gerede'de günde üç idman yaparak kondisyon depoluyor.

Futbolcuların idmanlarda ortaya koyduğu mücadele teknik kadroyu memnun ederken, özellikle Celil ve Serkan'ın çift kale maçlarındaki hareketleri seyircilerden alkış alıyor. Her iki futbolcu da yeni sezona bomba gibi gireceklerini söyleyerek ‘‘Geçtiğimiz sezonki sıkıntıları bu sezon yaşamayacağız’’ diyorlar.

TEKİN ALIŞIYOR

Teknik Direktör Erdoğan Arıca da idmanlarda bütün oyuncuları ile tek tek ilgilenerek uyarılarda bulunuyor. Yardımcı antrenörlüğe getirilen eski Beşiktaşlı sarı fırtına lakaplı Metin Tekin'in de futbolcularla kısa sürede kaynaşması yöneticileri memnun ederken, fubolcularla iyi bir diyalog kuran Metin, yeni sezonda büyük başarılara imza atacaklarına inandığını söyledi.

İVAN ŞAŞIRTTI

Öte yandan denenmek üzere Gerede'ye çağrılan Bulgaristan'ın Botev takımında görev yapan İvan'ın Konyaspor ile yapılan ve 2-0 kaybedilen hazırlık maçında vasat bir görüntü çizmesi moralleri bozdu. Erdoğan Arıca, bir maçta karar vermenin doğru olmayacağını belirterek, ‘‘Hiç bir oyuncuyu bir maçta değerlendirmem. Biraz daha zamana ihtiyacı var. Ben bu futbolcudan umutluyum’’ dedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz