Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsun’da yemin

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Samsunspor Teknik Direktörü Metin Türel, ‘‘Sezonun ilk yarasını aldığımız Kocaelispor'a aynı acıyı bu kez biz yaşatacağız’’ dedi...

<ı>Hedef 3 puan

Ligde ikinci yarının ilk maçını cumartesi günü deplasmanda Kocaelispor'la yapacak olan Samsunspor galibiyetten başka bir şey düşünmüyor. Kırmızı beyazlı futbolcular galibiyet yemini ederken, Teknik Direktör Metin Türel de futbolcularını 3 puan için şartlandırıyor.

<ı>Şen döneceğiz

Kazanmaktan başka bir şey düşünmediklerini belirten Türel, 'Sezonun ilk yarasını aldığımız Kocaelispor'a aynı acıyı bu kez biz yaşatmak istiyoruz. İzmit'ten şen döneceğiz' dedi. Türel, özellikle Serkan, Uğur, İlhan, Celil gibi yıldızlarının kazanma hırsıyla dolu olduklarını söyledi.

<ı>Tarftar akını

Bu arada Samsunspor Taraftarlar Derneği ve Genç Samsunsporlular Derneği, Kocaeli deplasmanına bütün taraftarları davet ettiklerini açıkladı. Dernek yetkilileri, deplasman maçına en az 10 otobüs kaldırmayı düşündüklerini belirterek, 'İstanbul'dan da gelecek olan taraftarlarımızla İsmetpaşa Stadı'nda gövde gösterisi yapacağız'' dediler.
Bunları da Beğenebilirsiniz