Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsun’da imza

Kırmızı beyazlı ekip, Altay'ın orta saha oyuncusu Mehmet Yılmaz ile 1 yıllık sözleşme yaptı. Mehmet bugün yeni takımının Avusturya kampına katılacak.

Gülhan CİN
SON GÜNCELLEME
Samsunspor, Altay'ın orta saha oyuncusu Mehmet Yılmaz'la 1 yıllık sözleşme imzaladı. Nuri Asan Tesisleri'nde Asbaşkan Tarık Darende ile görüştükten sonra kendisini 1 yıllığına Samsunsporlu yapan sözleşmeye imza atan Mehmet Yılmaz, "Samsunspor'a başarılı olmaya geldim" dedi.

Kendisine güvenenleri mahçup etmeyeceğini de belirten Mehmet Yılmaz, "Sözleşmeyi imzamladım, yarın (bugün) da Avusturya kampına katılarak takım arkadaşlarımla birlikte çalışmalara başlayacağım. Kamptaki arkadaşlarım benden biraz daha önde gibi gözüküyor ama kısa sürede onların seviyesine gelerek formayı kapmak istiyorum" diye konuştu.

Asbaşkan Darende ise Mehmet Yılmaz'la uzun süredir görüştüklerini, sonunda da anlaştıklarını belirtip şunları söyledi: "Çok kaliteli bir futbolcu daha transfer ettik. Mehmet Yılmaz, Samsunspor'da çok başaralı olacak. Antrenörümüz Yücel Uyar'ın bilgisi dahilinde transfer ettik. Kendisine başarılar diliyorum."

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler