SAMSUN HABERLERİ

Samsun’da 4. Web Sempozyumu Düzenlenecek

IHA
13.09.2015 - 19:21Son Güncelleme :

YEREL HABERLER SAMSUN

IHA

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı tarafından düzenlenen ’pediatrik minimal invazif cerrahi’ konulu web sempozyumunun dördüncüsü düzenlenecek.
15 Eylül 2015 Salı günü gerçekleştirilecek sempozyumu hazırlayan Prof. Dr. Burak Tander ve Doç. Dr. Mithat Günaydın yaptıkları açıklamada, "Çocukluk çağında minimal invazif cerrahi (Laparoskopik cerrahi) alanındaki gelişmelerin irdeleneceği, tartışılacağı sempozyumda, özofagus atrezisinin torakoskopik onarımı konusunda engin deneyimleri olan Polonyalı meslektaşımız Prof.Dr. Dariusz Patkowski, Ege Üniversitesi’nden Prof.Dr.Çoşkun Özcan, Marmara Üniversitesi’nden Prof.Dr.Gürsu Kıyan, Ankara Üniversitesi’nden Prof.Dr.Aydın Yağmurlu ve Eskişehir Osman Gazi Ünivesitesi’nden Prof.Dr. Baran Tokar deneyimlerini ve endoskopik cerrahideki gelişmeleri paylaşacaklar. Bu yılki sempozyum konularını toraksın minimal invazif cerrahisinden ve ürolojiden belirledik. Her yıl olduğu gibi sempozyum, internet erişimi olan herhangi bir bilgisayardan ücretsiz olarak izlenebilecektir. Ayrıca, yine ücretsiz olarak sempozyumun yapıldığı yerde bizzat izleme olanağı da mevcuttur. Bu yılki sempozyumu, Samsun Sheraton Hotel’in Kızılırmak salonunda saat 10.00-16.30 arasında gerçekleştireceğiz. Samsun’da yaşayan ya da buraya gelerek bizimle birlikte izlemek isteyen meslektaşlarımızı sempozyuma bizzat katılmaya çağırıyoruz" dediler.
Sempozyumu internet başında izlemek için www.pedendoscopy2015.com adresinden ücretsiz olarak kayıt yaptırılması gerektiği öğrenildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Samsun’da 4. Web Sempozyumu Düzenlenecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Eylül 2015 tarihinde saat 19 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Samsun’da 4. Web Sempozyumu Düzenlenecek haberi güncellenecektir.

SAMSUN NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  05:58
 • Guneş
  07:47
 • Öğle
  12:42
 • İkindi
  15:01
 • Akşam
  17:15
 • Yatsı
  18:52
Sayfa Başı