Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsun Basketbol sezonu açtı

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden Samsun Basketbol Kulübü, yeni sezon hazırlıkları kapsamında çalışmalara başladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Antrenör Cantuğ Keskindemir gözetiminde Atakum ilçesi Salman Kondisyon Salonu ile Yaşar Doğu Spor Salonu'ndaki antrenmanlara tüm oyuncular katıldı.

İki ayrı antrenmanda yaklaşık 2.5 saat çalışan kırmızı-beyazlı ekipte oyuncuların neşeli oldukları gözlendi.

Antrenör Cantuğ Keskindemir, 2009-2010 sezonu için iyi bir takım kurduklarını söyledi.

Bu çerçevede oyuncuların hem kondisyon hem de taktik ağırlıklı çalışmalarının memnun edici olduğunu ifade eden Keskindemir, “Oyuncuların bu heyecanı sayesinde her geçen gün daha iyi olacağımıza inanıyorum” dedi.

Takım kaptanı Gülşah Akkaya da çok iyi bir ortamda çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayarak , “Teknik ekibimiz antrenmanlarda daha verimle olabilmemiz adına yönetim ile birlikte bizlere her türlü imkanı sağlıyor. Hepsine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kırmızı-beyazlı ekibin tecrübeli oyuncularından Saynur Tozlu ise, ligde başarılı bir takım olma adına hazırlıklarını en iyi şekilde sürdürdüklerini ifade ederek, “Lİgde başarılı olabilmek için sezon öncesi yapılan bu antrenmanlar bizlere çok faydalı olacak” diye kaydetti.


Bunları da Beğenebilirsiniz