Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsun Basketbol destek bekliyor

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden Samsun Basketbol Kulübü tarafından kulübe destek amacıyla eşya piyangosu düzenlendiği bildirildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Basın sözcüsü Altan Sökmez, kulüpte yaşanan mali sıkıntıların çözümü noktasında yönetim kurulu olarak bir eşya piyangosu düzenleme kararı aldıklarını söyledi.

Kulübe gelir temin etmek amacıyla düzenlenen eşya piyangosu için Samsun halkından destek isteyen Sökmen, şunları kaydetti:

“Kulübe gelir sağlamak amacıyla düzenlediğimiz eşya piyangosunda artık sona yaklaştık. Bu kampanyamız için bütün Samsun halkından destek istiyoruz. Bu amaçla 50 bin bilet bastırdık ve 10 TL'den satışa sunulacak. 10 Nisanda çekilişi yapılacak eşya piyangosunda 2011 model otomobil dahil 55 çeşitli hediye dağıtacağız. Halkımızın tek yapması gereken satış noktalarından biletlerimizi almaktır. Gerekli desteği bulacağımıza inanıyorum.”
Takımın son 2 haftada aldığı mağlubiyetlerle lig mücadelesinde önemli kayıplar yaşadığını da belirten Sökmen, şöyle devam etti:

“Alınan üzücü sonuçları yeniden konuşmanın hiçbir önemi yok. Tarsus maçı takımın sıralamasını belirleyici karşılaşmaydı. Kayseri deplasmanında ise hasta ve sakat sporcuların yokluğunda sahaya çıkaracak oyuncu bulmakta zorlandık. Sonuç itibariyle üzücü mağlubiyetler aldık. Bizim en büyük beklentimiz ligi ilk 8 içinde bitirmek ve play off oynamak. Bu amaç doğrultusunda takımımız elinden gelen gayreti gösterecektir.”

Bunları da Beğenebilirsiniz