Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şampiyonluk maçımızı Arena'da oynayabiliriz

Beşiktaş İkinci Başkanı, stat inşaatının tüm hızıyla sürdüğünü belirtirken ligin ikinci yarısında ilk tercihlerinin Başakşehir Stadı olduğunu söyledi. Siyah beyazlı kulübün diğer seçenekleri Konya, Antalya, İzmir ve Ankara.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, NTV Spor’dan Öğünç Özdem’e özel açıklamalar yaptı. Vodafone Arena Stadı’nda canlı yayına katılan Ahmet Nur Çebi, “Stadın inşaatı devam ediyor. Mayıs ayına yetiştirip en azından şampiyonluk maçını burada oynamak istiyoruz” dedi. Beşiktaş Stadı’nın kendileri için öneminin büyük olduğunu söyleyen Çebi, “Planımız önümüzdeki sezon burada oynamak ama biraz daha gayret göstererek mayıs ayında burada bir maç oynamak istiyoruz. En azından şampiyonluk maçını burada oynamak istiyoruz” şeklinde konuştu.
İlk yarının bitmesi ve Olimpiyat Stadı’nda oynamak istememeleriyle ilgili olarak ve “Nerede oynacaksınız? sorusu üzerine Çebi’nin yanıtı şu oldu: “İlk tercihimiz Başakşehir Stadı. Ama olmazsa Konya, Antalya, İzmir veya Ankara olabilir” ifadelerini kullandı.


Liverpool Olimpiyat’ta

ÇEBİ Liverpool maçını Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayacaklarını belirterek, “Evimiz yok stadımız yok. Çok büyük zorluk içerisindeyiz. Liverpool dışındakileri orada oynamak istemiyoruz. Taraftar oraya gelmek istemiyor” dedi.

‘ZAMAN ZAMAN ZORLANDIK’

İNŞAATIN akıbeti ile ilgili konuşan Çebi, “Planlamamızdan bir kaç ay gerideyiz. Zaman zaman maddi zorluklarımız oldu. Zaman zaman hava koşulları ve hafriyatta zorlandık. Kamyonlarımıza müsaade edilmedi” sözlerine yer verdi.


MILOSEVIC

BEŞİKTAŞ’ın İsveç’in AIK takımından aldığı Alexander Milosevic dün İstanbul’a geldi. Havalimanında uzun bir süre bekleyen genç futbolcu kulüpten kendisini karşılamaya gelen kişilerle birlikte alandan ayrıldı. Milosevic’in sakin tavırları dikkat çekti.

Milosevic Beşiktaş’ta 4 numaralı formayı giyecek.

Bilic, tesislerde tanıştığı Milosevic’e başarı diledi.

Havalimanında bavuluna oturup bekledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz