Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şampiyonluk kupasını Trabzon'a almak için ince ayarlı çalışıyoruz

Trabzon'da bir açılışa katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Trabzonspor'un hakkı olan şampiyonluk kupasını almak için çok ince ayarlı bir çalışma yaptıklarını söyledi.

Ömür AVCI / TRABZON (DHA)
SON GÜNCELLEME

Trabzon Belediyesi'nin yapımını tamamladığı bir yolun açılış törenine katılan AK Parti Trabzon Milletvekili ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Trabzon'un Türkiye için çok önemli olduğunu belirterek, şunları söyledi:
"Trabzon gülerse, Türkiye güler. Trabzon kalkınırsa, Türkiye çok büyük mesaj verir. Şimdi bizim hakkımız olan Trabzonsporumuz'un kupasını almak için de çok ince ayarlı bir çalışma yapıyoruz. İnşallah hakkı olan Trabzonsporumuz'un kupasını da Trabzonspor'un müzesine getireceğiz. Allah inşallah bunu bize nasip edecek."

İŞTE BAKAN BAYRAKTAR'IN AÇIKLAMALARI / WEB TV 

Bayraktar, bu sözlerinin ardından törene katılanlardan büyük alkış aldı.

Açılışın ardından bir grup Trabzonspor taraftarı, Bakan Bayraktar'a bordo-mavili kaşkol taktı.

BAKAN'A İSTİFA ÇAĞRISI 

BAYRAKTAR: SÖZÜMÜN ARKASINDA KİMSE BİRŞEY ARAMASIN

Trabzon’da yayın yapan bir internet sitesine konuyla ilgili açıklamada bulunan Bayraktar, "Trabzonspor haksızlığa uğramıştır. UEFA da Trabzonspor’u Şampiyonlar Ligi’ne aldığına göre daha fazla söze gerek yok. Orada zaten herşey açıktır. Benim ince ayar sözümün arkasında kimse birşey aramasın. Hukuk var, kanun var, bunların uygulanması gerekiyor. Ben de bunu söyledim. Yazılı kurallar neyse onlar uygulansın dedim ben" ifadesini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz