« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şampiyonluk için dönüm noktası Karabük

Servet Çetin, “K.Karabük sezon başından beri sergilediği mücadeleyi gösterirse, F.Bahçe’den puan alabilir. O zaman da kozlar Trabzon’a geçer diye konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

SERVET Çetin, G.saray’ın sezon boyunca kötü neticeler aldığını ve bunun da takımı olumsuz etkilediğini vurguladı. Yurt dışı hedefiyle ilgili yöneltilen bir soru üzerine Servet, “Her Türk futbolcusu gibi benim de hedeflerimden biri.
Hedefim yurt dışı
Şu anda böyle bir şey yok.”
Ligin sonuna yaklaşıldığı haftalarda şampiyonluk yarışıyla ilgili görüşünün sorulması üzerine de Servet, şunları kaydetti:  “Fenerbahçe bu haftaki Karabükspor maçını da puan kaybı yaşamadan atlatırsa, çok büyük avantaj sağlar. O zaman da kozlar Trabzonspor’un eline geçer. Bu maç  iki takım için önemli bence.”

Cem’i beğenirim

CNR Dünya Ticaret Merkezi’nde devam eden endüstriyel mutfak malzemeleri fuarını ziyaret eden Servet çetin, burada antrenmanda Cem Sultan ile aralarında yaşanan sert mücadeleye değindi: “Cem Sultan ile antrenmanda yaşadığımız güzel bir mücadeleydi ama abartıldı. Antrenmanlarda böyle şeyler olmak zorunda. Cem de benim yeteneğini beğendiğim bir arkadaşım. Göreceksiniz Galatasaray’a uzun süre hizmet edecek kaliteli bir futbolcu.”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler