« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şampiyonluk dansı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kupa Galipleri Kupası'nı kazanan Eczacıbaşı bayanları, teknik kadro ve yönetim, zaferi, maç sonrası düzenlenen muhteşem eğlencede rakipleriyle birlikte kutladı.

1998-99 sezonu Avrupa Kupa Galipleri Kupası'nın sahibi olan Eczacıbaşı Bayan Voleybol takımı oyuncuları, teknik kadrosu ve yönetimi, zaferi, maçtan hemen sonra Bursa'da düzenlenen eğlence ile kutladı. Muhteşem geceye, final-four'da mücadele eden tüm takımlar ve yetkililer de katıldı.

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, yaptığı konuşmada tüm oyuncularına teşekkür ederken, Avrupa Voleybol Konfederasyonu Asbaşkanı Andre Meyer'den sürpriz bir açıklama geldi. Meyer, organizasyonu kutlarken, 2000 Sydney Olimpiyatları, voleybol finalleri ön elemelerinin kasım ayında Türkiye'de yapılmasına karar verdiklerini açıkladı.

Baba-kız maçta barıştı

Böyle tesadüf olmaz... İtalya'nın Bergamo kentinde yapılan Voleybol Bayanlar Avrupa Şampiyonlar Ligi final-four'unda final oynayan Vakıfbank'ın çalıştırıcısı Nincek, kızı ile karşı karşıya geldi. Geçtiğimiz yıl Başkent ekibinin formasını giyen, bu sezon ise Fransa'nın Cannes takımının başarısı için ter döken Kenja Nincek, babasının çalıştırdığı eski takımına karşı mücadele etti.Bir süredir küs olan baba-kız, bu maç sırasında barıştı.

SABAHA KADAR EĞLENDİLER

STRES ATTILAR

Eczacıbaşı bayanları, dörtlü finalde Reggio Emillia takımını yenip şampiyon olduğu gece, büyük zaferi Bursa'da kutladı. Bülent Eczacıbaşı ile eşinin şampiyonluk dansı görülymeye değerdi.
Bunları da Beğenebilirsiniz