« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şampiyonlar Ligi'ndeki performanstan memnunum

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Şampiyonlar Ligi'nde umutlandıkları dönemde, takımın ve teknik ekibin gösterdiği üstün performanstan son derece mutlu olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yıldırım Demirören, Beşiktaş Dergisi'nin Kasım ayı sayısında yer alan yazısında, futbol takımının performansından memnun olduğunu dile getirerek, “Şampiyonlar Ligi'nde umutlandığımız şu günlerde takımımızın ve teknik ekibimizin gösterdiği üstün performanstan son derece mutluyum” dedi.

Beşiktaş'ın küresel futbol içerisinde yer alarak marka imajına yaptığı katkıyı, sadece futboldan ya da forma satarak kazanamayacaklarını vurgulayan Demirören, “Bu nedenle, Beşiktaş markası tarihte yaşayacak şampiyonluklarına yenilerini katarak, gücüne güç katmalıdır. Vizyonumuz ve ilkelerimiz doğrultusunda planladığımız yönetsel stratejilerimiz, küresel futbol markası olarak Beşiktaşımız'ı, her sene Şampiyonlar Ligi'nde görmek içindir. Hep ilk 16'nın içinde yer alacak şekilde planlanan bu stratejimiz, grup atlayarak gelecek başarılarla Beşiktaşımız'ı dünya markası kimliğiyle büyütmek hedefindedir” diye konuştu.

“YORUMLARIN AKSİNE...”

Demirören, geçen sezonun Turkcell Süper Lig şampiyonu olarak sezona başlayan Beşiktaş'ın gösterdiği performans üzerine çeşitli olumsuz yorumların yapıldığını hatırlatarak, “Yorumların aksine sahadaki oyun, iyi oyun ve takım oyunu üzerinedir. Beşiktaşımız'ın mükemmel hücumlarını gollerle süsleyememelerinden kaynaklanan eleştiriler, teknik direktörümüz Mustafa Denizli'nin ve oyuncularımızın profesyonelliği ile aşılmaya başlamıştır” ifadelerini kullandı.

TARAFTARA DESTEK ÇAĞRISI

Kasım ayında futbol takımının ulusal ve uluslararası arenada çok önemli maçlar oynayacağını kaydeden Demirören, siyah-beyazlı taraftarlara şöyle seslendi:
“Başkanınız olarak bu maçlarda takımınıza koşulsuz destek vereceğinize olan inancım tamdır. Yine bu ay içerisinde diğer branşlarda da siyah-beyazın temsil edildiği tüm takımlarımıza her zamankinden daha güçlü bir şekilde sahip çıktığımızı gösterelim.

Beşiktaş taraftarı takımlarıyla birlikte ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarında her zaman örnek ve lider olmuştur. Bu amaçla küresel futbolu fethedecek olan, hayatımızın her anında, renklerine ve armasına gönül verdiğimiz Beşiktaşımız'ın tarihe yeni imzalar atması için, gelin birliğimizin her zamankinden daha güçlü olduğunu gösterelim. Renklerimize olan aşkımızın oluşturduğu birlikteliğimizin, sevgi ve saygıyla bugünlere geldiğini gösterelim. Öncü ve örnek kulüp kimliğimizi bir kez daha gösterelim.”

Bunları da Beğenebilirsiniz