« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şampiyonlar karne dağıttı

Dünya Kulüplerarası Voleybol Şampiyonası'nda şampiyon olan Fenerbahçe Acıbadem bayan takımı oyuncuları, Fenerbahçe Koleji'ndeki karne törenine katılarak, öğrencilere karne dağıttı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fenerbahçe Eğitim Kurumları'nın anaokulu, ilköğretim ve Anadolu Lisesi'nde bulunan toplam 500 öğrencisi, 2010-2011 eğitim öğretim yılının ilk dönemi sonunda karnelerini aldı. Öğrenciler karnelerini Fenerbahçe Acıbadem takımı oyuncularının elinden aldılar.

Ataşehir Kampüsü'nde düzenlenen törene, yönetim kurulu üyelerinden Turan Şahin ve Yasemin Merçil ile birlikte bayan voleybol takımı ve öğrencilerin velileri katıldı.

Törende Fenerbahçe Eğitim Kurumları Genel Müdürü Dr. Arif Kırkıç yaptığı konuşmada, öğrencilerin akademik kariyerleriyle birlikte sporda da başarılı olacaklarına ve aralarından yeni şampiyonların çıkacağına inandığını söyledi.
Konuşmaların ardından voleybol takımı adına oyunculardan Seda Tokalıoğlu, Arif Kırkıç'a tüm oyuncuların imzaladığı formayı hediye etti.

Genel Müdür Kırkıç, imzalı forma için sporculara teşekkür ederken, yapımı süren spor salonunun bitmesiyle birlikte formayı buraya asacaklarını dile getirdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz