Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şampiyon oluruz

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Hedefe giderken zaman zaman kayıpların olacağını ifade eden Denizli, "Kimse merak etmesin, şampiyon oluruz. İbre artıya doğru gidiyor. Bizim için önemli olan bu" dedi.

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Mustafa Denizli, taraftarlarının önündeki ilk maçından galibiyetle ayrılmayı istediklerini, ancak bunu başaramadıklarını söyledi. Denizli, "3 puanla soyunma odasına dönmek hepimizin arzusuydu ama ligin gerçekten çok mücadele eden ve özellikle ofansif gücü yüksek bir takımıyla oynadık. Sivasspor ile oynadığımız maç, bu sahada oynanacak en çetin ve mücadelesi en yüksek maç olacak" diye konuştu.

Kimse merak etmesin

Denizli, 90 dakikaya bakıldığında, takımının ortaya koyduğu mücadeleden tam anlamıyla memnun olmasa da iyiye doğru gittiklerini söyleyebileceğini ifade ederek, "Hedefe yürürken zaman zaman bu tür puan kayıplarıyla karşılaşacağız. Bu kayıplara rağmen kimse merak etmesin, şampiyon oluruz. İbre artıya doğru gidiyor. Bizim için önemli olan bu. Yediğimiz gol bireysel bir hatadır. Final paslarında z zorlanıyoruz. Kanatlara gittiğimiz zaman topları etkili kullanamadık. Bunları çalışarak gidereceğiz. Geçen haftaki Gençlerbirliği sınavı başlamasından, Sivas maçı bitimine kadar 180 dakikada sahada artılar koyduk. Süper Lig’de hedef varsa kayıplar içeride ve dışarıda olur. Futbolun mantığında da bu var. Oyunda beraberlik en hakkaniyetli sonuçtu" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler