Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şampiyon olmadan asla

Acı tecrübelerden ders alan Fenerbahçe, bu kez temkinli. Bağdat Caddesi ve Sancaktepe, pazar akşamı gelecek müjdeli haberin ardından hareketlenecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’de şampiyonluk maçı öncesi herkes dikkatli. İki kez son maçlarda kaçan şampiyonluklar yüzünden herkes adımını dikkatli atıyor. Oysa geçtiğimiz sezon, şampiyonluk kutlamaları ligin bitmesine 1 hafta kala başlamıştı. Bu sezon bırakın kulüpte hazırlık yapılmasını, sarı lacivertli taraftarların kalesi Bağdat Caddesi’nde bile en küçük bir hareket yok.

Sancaktepe Tesisleri’nde de durum farksız. Sarı lacivertli futbolcular karşılaşmaya sanki lig hiç bitmeyecekmiş gibi hazırlanıyor. Takımda stres çok fazla değil. Bunun nedeni, oyuncuların üzerinde baskı yaratacak hiçbir hazırlığın yapılmamış olması. Gelin F.Bahçe cephesinde şampiyonluk öncesi hangi hazırlıklar yapılmıyor ona bakalım...

FB TV hazırlık yapmıyor

Fenerbahçe TV’de sadece şampiyonluk halinde yayına verilmek üzere sezonun golleri bir kaset haline getirildi. Şampiyonluk hikayesi bile yapılmadı. Geçtiğimiz sezonun aksine bu sene hazırlıklar hakemin son düdüğünün ardından başlayacak.

Fenerium’lar beklemede

Fenerium’da, şampiyonluğun hemen ardından bunu ekonomik anlamda kazanca çevirmek için çalışmalar yapılması son derece doğal. Bu nedenle yapılan hazırlıklar yönetime götürüldü ve şaşırtıcı bir yanıt alındı: “Daha şampiyon olmadık.” Bu nedenle her şey pazartesiye kadar askıya alındı.

Transferler de askıda

Fenerbahçe Yönetimi tüm transfer görüşmelerini lig bitimine kadar durdurdu. Sarı lacivertliler önümüzdeki sezonun kadrosunu oluşturmak için devre arasında başlatılan çalışmaları ligin bitimine 4 hafta kala askıya aldılar. Eğer F.Bahçe şampiyon olursa, transfer girişimleri yeniden başlayacak.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz