« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şampiyon olalım 9'u 5 geçe imza atalım

Galatasaray yönetimi, Sneijder’in menajeri Guido Albers ile bu hafta görüşecek. Yönetim, yeni bir kontrat baskısı gelirse, “Şampiyon olalım, aynı gece saat 9’u 5 geçe sözleşme imzalayalım” diyecek.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

JUVENTUS ile adı anılan Wesley Sneijder’in menajeri Guido Albers’in yeni sözleşme teklifine Galatasaray yönetimi çarpıcı bir yanıt hazırladı. Sarı kırmızılılar, “Şampiyon olalım aynı gece saat 9’u 5 geçe imzayı atalım” diyecek. Juventus’un bitmek bilmeyen transfer açıklamalarının perde arkasında rol aldığı bilinen Sneijder’ın menajeri Albers, bu hafta Florya’da yönetimle masaya oturacak.

SON BİR TRANSFER YAPMAK iSTiYOR

Yönetim, Albers’e, bir başka kulüpten teklif getirirse, “Sneijder’den memnunuz ve satmayı düşünmüyoruz. Almak isteyen varsa kontratında serbest kalma bedeli belli: 20 milyon Euro” diyecek. 31 yaşındaki Hollandalı ile son bir transfer yapmak isteyen menajerin “Uzatalım” teklifini de ihtimal dahilinde tutan yönetim buna da “Sezon sonu şampiyon olalım aynı gece saat 9’u 5 geçe sözleşmeyi imzalayalım” yanıtını verecek.

Çizme, Hollandalıyı uçuruyor!

GALATASARAY, Wesley Sneijder’i satmayacağını söylüyor ancak İtalyan medyası Hollandalıyı Cimbom’dan Juventus’a uçurmaya kararlı! La Gazzetta dello Sport, Sneijder’in menajeri Guido Albers’in “Wesley İtalya’ya dönmekten mutlu olacak” sözlerini aktardı. Haberde resmi görüşmelerin önceki gün başladığı ama Juve’nin 20 milyon Euro ödemeyi istemediği de kaydedildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz