« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şampiyon olacağız

Kayserispor’lu futbolcu Gökhan Emreciksin, Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda yaptığı açıklamada sezon sonunda şampiyon olacaklarına inandığını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe’de yaşadıklarına da değinen Gökhan, “Aragones bana şans vermedi. Yöneticiler git deyince diretmedim. Kalsaydım başarılı olurdum” dedi.

HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK

Önemli lig sonundaki liderlik. Sezon başında böyle bir hedefimiz yoktu; ancak şimdiki hedefimiz sezon sonunda da şimdi bulunduğumuz yerde olmak.

Takımdaki arkadaşlık duygusu çok iyi başarımızın altında yatan neden budur.

Ben 9. haftadan sonra kendimi buldum. Şu andaki performansımı beğeniyorum.

ARAGONES ŞANS VERMEDİ

Fenerbahçe’de çok kötü bir döneme denk geldim. Aragones, beni istemesine karşın pek fazla forma şansı vermedi bana. Kampta bana çok değişik davrandı. Benim takımdan ayrı, 15 gün koşmam gerektiğini söyledi. İlk 3 hafta kadroya almadı. Aslında forma şansı bulsaydım, Fenerbahçe’de iyi duruma gelebilirdim.

BENİ GECE HAYATINI SEVİYOR DİYE SUÇLADILAR

Futbolcular esir değildir. Çıkıp gezebilirler. Fenerbahçe’deyken gezmeye çıkıyordum, ama galibiyetten sonra yaptım bunu genellikle, kuralına uygun bir şekilde yaptım. Abartılacak şekilde gezmedim. Fenerbahçe’de geçirdiğim 6 aylık süreçte 2-3 ay evden çıkmadım.

Gece hayatını sevdiğimi söylediler. Tamamen asılsız. Gece hayatını sevseydim, İstanbul’da kalmayı tercih ederdim.

FENERBAHÇE’DE KALMAK İÇİN DİRETMEDİM

Aziz Yıldırım, beni çağırdı. Benimle çalışmayacaklarını söyleyince, hiç itiraz etmeden, kabul ettim. Çok fazla diretip, kalmak istemedim.

Kayserispor, benim için en iyi seçenekti.

KALSAYDIM, FENERBAHÇE’DE BANKO OYNARDIM

Benim de yanlışlarım oldu mu, ama kırgın değilim. Gittiğim iyi oldu. Kayserispor’da iyi futbol oynuyorum, ama Fenerbahçe’de kalsaydım orada da iyi futbol oynayacağıma inanıyordum.

MUTLU OLDUĞUNUZ KULÜP BÜYÜK KULÜPTÜR

Artık benim için büyük takım küçük takım yok. Mutlu olduğum yer benim için büyük takımdır. Kayserispor’da mutluyum. Tek hedefim Kayserispor’da başarılı olmak. 4 yıllık sözleşmem var.

Tolunay Kafkas, beni uzun süredir izliyordu. Daha önce de istemişti beni. Ama dönem transferim gerçekleşmedi.

A Milli Takım’a Beyaz Rusya maçında çağrıldım. Bu duygu çok büyük, önemli bir duygu. Tüm Türk futbolcularının olmak istediği bir yer. Ben de performansımı sürdürebilirsem Milli Takım’a seçilebilirim.


Bunları da Beğenebilirsiniz