Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şampiyon boksör Fenerbahçe'de

Boks hayatında birçok başarının altına imza atan Avrupa ve Dünya Şampiyonu Milli Boksör Şemsi Yaralı, Fenerbahçe Spor Kulübü ile el sıkıştı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Türk Standartları Enstitüsü Kulübü’nden (TSE) ayrıldıktan sonra sarı lacivertli kulübün bünyesine katılan Milli Boksör Şemsi Yaralı, Kayseri’de yapılacak olan Yıldız, Genç ve Büyük Bayanlar Türkiye Şampiyonası’nda sarı lacivertli forma ile mücadele edecek.    

Fenerbahçe gibi büyük bir kulüp ile anlaştığı için çok mutlu ve gururlu olduğunu dile getiren Şemsi Yaralı, TSE Kulübü’nde 7 senedir görev yaptığını hatırlatarak, ‘’Birtakım anlaşmazlıklar yaşadım. Bundan sonraki süreç içerisinde Fenerbahçe forması altında birçok başarı elde edeceğim. Sarı lacivertli kulüp için mücadele edeceğim süre zarfı boyunca herhangi bir sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. Bize desteğini sürdüren Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, Asbaşkanı ve Fenerbahçe Spor Kulübü Boks Şube Kaptanı Mert Öztemel, Milli Takım Antrenörü Levent Yıldırım ve Fenerbahçe Ankara Boks Okulu Antrenörü Mustafa Genç’e teşekkür ediyorum.’’ açıklamalarında bulundu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler