Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şampiyon belli

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İbrahim ERKAL

Maçın ilk 20-25 dakikasını arabada radyodan dinledim. Radyo başından da olsa o havayı yaşadım. İki dev adlarına şanlarına yakışıır bir futbol oynuyorlardıı. Tansiyonu yüksek maçın ilk yarısı karşılıklı ataklarla geçti. Ama bu yarıda kaleciler ön plandaydı. Arif, ilk yarıda G.Saray'ın en iyilerindendi. Fenerbahçe'nin en iyisisi ise sarı kırmızılılara gol izini vermeyen Rüştü'ydü.

İkinci yarıya G.Saray hızlı başladı. Fenerbahçe ileride pek bir varlık gösteremedi. Tek tük gelen Fenerbahçe ataklarında ise Taffarel mükemmel kurtarışlarıyla dikkati çekti. G.Saray'da Hakan Ünsal, Hakan Şükür, Okan, Hagi sivrilen isimlerdi.

İyi pres yaptık

Çok iyi pres yaptık. Çok hızlı oynadık. İlk golü çok zor bulduk. Ama ikinci golü Fenerbahçe'nin hücuma yüklendiği bir anda bulduk. Maç 2-1 de olabilirdi 3-0 da olabilirdi.

Kısacası G.Saray, Fenerbahçe'yi yenerek şampiyon olsun istedik biz. G.Saray bunu iyi oynayarak, yerine getirdi. Buradan bütün G.Saraylı futbolcuları, teknik direktörümüzü ve muhteşem taraftarımızı kutluyorum. Fenerbahçe'yi yenmeden şampiyonluk G.Saray'a yakışmazdı. Önce bunun için mutluyuz. Daha sonra da kötü oynayarak değil, çok iyi oynayarak yendiğimiz için mutluyuz. Ne mutlu G.Saraylıyım diyorum. Şampiyon'un adı belli diyorum. Tüm G.Saraylılara hayırlı olsun. Selamlar, sevgiler...
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler