Gündem Haberleri

Şampanyalı mezuniyet

Şampanyalı mezuniyet

Bilkent Üniversitesi, 2005-2006 dönemi mezunlarının diploma töreni, dün Bilkent ODEON’da yapıldı. Dışişleri Bakanı Abdullah Gül’ün, Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde öğrenim gören oğlu Ahmet Münir Gül de mezun oldu.

Bakan Gül, eşi Hayrünisa Gül, oğlu Mehmet ve kızı Kübra Gül ile birlikte mezuniyet törenine katıldı. Gül, bir baba olarak öğrencilerin mutluluğunu paylaştığını söyledi. Abdullah Gül, oğlunun diplomasını verirken, kızı Kübra da bu mutlu anı kamerayla ölümsüzleştirdi. Ahmet Münir Gül, arkadaşları ile hatıra fotoğrafı çektirirken bir kız öğrenci şampanya patlattı. Ahmet Münir Gül, "Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun oldun. Şimdi ne yapmayı düşünüyorsun" sorusuna, "Plan yapmaya çalışıyorum. Ya çalışacağız, ya da başka şeyler yapacağız" yanıtını verdi. Hayrünisa Gül de neler hissettiğinin sorulması üzerine, "Çok mutluyuz. Allah herkese nasip etsin. Anne babanın en büyük mutluluğu da bu herhalde" dedi.


Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 5 Yorum }
 • Bülent Almanya 15.6.2006 12:10:19
  Ah digerlerininde cocuklari böyle okuyabilselerdi!!
 • Salim Elcivan 15.6.2006 11:58:09
  Hayirli ugurlu olsun,fakat fotograf cektirirken bir kiz ögrenci sampanya patlatmis.! ne olmus? Bizler Sayin Abdullah Gül ve Ailesinin sampanya ile iniltilenmesini anlayamadik,zira Halk Sayin Gülü ve Ailesini cok iyi tanimaktadir.
 • ömerfaruk yıldız 15.6.2006 10:26:27
  işte gazetecilik farkı bu..dün diğer gazetelerde gül ün oğlunun şampanya patlattığı yazıyodu.ama konun nasıl saptırıldığı hürriyetin adam gibi gazetecilik farkıyla ortaya çıktı.masa başında oturup haber yazmayla bu iş olmuyo.gelsinlerde gazeteciliği hürriyetten öğrensinler.
 • Fatih Avni 15.6.2006 09:10:55
  Bir anne ve babanın en mutlu anıdır herhalde hayırlı olsun.
 • erdem erkan 15.6.2006 06:27:10
  Adam ne kadar guzel toleransli imis arkadaslarina saygi gostermis.Ayni seyi biz gostereniyoruz ama.Bazen onlara imreniyorum. Tebrik ettim kendisini ve uzlasmaci yonunu.
 
HaberlerRusyaSuriyeGalatasarayTürkiyeŞampiyonlar LigiAtletico MadridTEOGFenerbahçeuçakMEBöğrenciBarcelona64. hükümetrus uçağısavaş uçağıUEFAAdeleTEOG 2015sınavTrabzonspor