Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Şampanyaları neden gönderdi bilmiyorum

  Hürriyet Haber
  19 Şubat 2000 - 00:00Son Güncelleme : 19 Şubat 2000 - 00:01

  Dizi oyunculuğunun yanısıra şarkıcılık da yapan Özlem Savaş, İstanbul'daki sahne programında gördüğü ilgi üzerine mutluluk sarhoşu oldu. Şişli Kupaj Meyhane'deki ilk gecesinde mekanı dolduran ve kendisine işadamı Abuzer Keskin tarafından 120 şişe şampanya gönderilen Savaş, duygularını şöyle dile getirdi:

  ‘‘2 yıldır sahneye çıkıyorum ama ilk defa böyle bir gece yaşadım. 45 dakikalık programım 2 saate kadar uzadı. İşadamı Abuzer Keskin'in niye bu kadar çok şampanya gönderdiğini ise bilmiyorum. Beğeni olabilir, jest yapmak istemiş olabilirler. Umutlananlar da olabilir... Ama Abuzer Keskin adlı şahısı tanımıyorum. Biz Halil Karaduman'la birlikte programımızı elimizden geldiği kadar iyi sunmaya çalışıyoruz.’’

  Bir yandan ‘‘Zehirli Çiçek’’ isimli dizinin çekimlerine, diğer yandan da meyhanedeki programına başlayan Özlem Savaş, önceki gece sahneye çıktığı ilk andan itibaren şampanya yağmuruna tutuldu. Tanca Akaryakıt isimli bir hampetrol firmasının iki ortağından biri olan Abuzer Keskin, Savaş'a 20 dakikada bir 20 şişe şampanya gönderdi. Aynı zamanda 18 Nisan seçimlerinde Malatya'dan DYP Milletvekili adayı Yusuf Keskin'in kardeşi olduğu belirlenen Abuzer Keskin, Özlem Savaş'a toplam 650 milyon lira değerinde 120 şişe şampanya yolladı. Keskin'e gecenin bitiminde 2 milyar lira civarında hesap geldi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı