« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şamil Cinaz'in Hector Cuper mutluluğu

Orduspor'un Almanya İkinci Ligi takımlarından FSV Frankfurt'tan transfer ettiği Şamil Cinaz, teknik direktör Hector Cuper ile çalışmanın kendisi için “hayal gibi bir şey” olduğunu belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Şamil Cinaz, kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, transfer döneminde birçok takımdan teklif gelmesine rağmen, mor-beyazlı kulübü tercih ettiğini anımsattı.

Orduspor'dan ilk teklif geldiğinde başkan Nedim Türkmen'in Avrupa projesinden etkilendiğini vurgulayan Cinaz, şunları kaydetti:
“Türkiye'de başka takımlardan da teklif geldi ancak Orduspor'un hedefi ve Hector Cuper'in takımın başında olması beni daha da çok etkiledi. Diğer takımlar yerine Orduspor'u hemen kabul ettim. Hector Cuper ile çalışmak benim için hayal gibi bir şeydi. Bu, inanıyorum ki birçok futbolcunun da hayalidir. Benim farkım gerçekleşmiş olması.”

Şamil Cinaz, Orduspor'un tesislerinin çok modern olduğunu vurgulayarak, “Orduspor'un tesisleri beni büyüledi. Avrupa'da birçok takımın sahip olmadığı imkanlara sahip olduğunu gördüm. Çok modern bir tesis. Futbolcular için her şey düşünülmüş” ifadelerini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler