« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samet Aybaba kuralları!

2012-2013 sezonu hazırlıklarını Avusturya’nın Bad Kleinkirchheim bölgesinde gerçekleştiren Beşiktaş, bugün yerel saat ile 07.00’da yaptığı antrenman ile çalışmalarını sürdürdü.

ÖVÜNÇ ÖZDEM/BAD KLEINKIRCHHEIM,(DHA)
SON GÜNCELLEME

Teknik direktör Samet Aybaba’nın tatilden dönen futbolcuların uyku saatlerini düzenlemek ve kondisyon yüklemesi yapmak için sabahın erken saatlerindeki antrenmanlar, kampın ilk bölümünün bitimi olan 18 Temmuz’a kadar devam edecek.

Bad Kleinkirchhem Sport Arena’da yapılan antrenman koşularla başladı. İstasyon hareketleri ile devam eden antrenman tam sahada yapılan top sürme, pas ve şut çalışmaları ile tamamlandı. Antrenmana sol kasığında ağrısı olan Fernandes katılmadı.

Beşiktaş bu akşam saat 18.30’da yapacağı antrenman ile hazırlıklarını sürdürdü.

AYBABA: ANTRENMANA 05.30'DA BAŞLAYABİLİRDİK

Antrenmanın bitiminde basın mensupları ile kısa bir sohbet yapan teknik direktör Aybaba, sabah çalışmasının erken olmasını konusunda basın mensupları ile yaptığı konuşmada “07.00 erken değil. Oyuncularımın uyku düzenleri için bu saatte güne başlamaları önemli" dedi. Aybaba ayrıca 'Bu saatten şikayet edenler, 05.30 antrenman yapmadığımıza dua etsinler" dedi.

BEŞİKTAŞ’I ERKEN İMZALANAN SÖZLEŞME KURTARDI

Öte yandan Avusturya Futbol Federasyonu’nun Türk takımlarının Avusturya’da hazırlık maçı oynamalarını  yasaklamasının Beşiktaş’ı bu kamp döneminde etkilemeyeceği öğrenildi. Siyah Beyazlı takımın 18 Temmuz-25 Temmuz tarihleri arasında Avusturya’da yapacağı 4 hazıklık maçının anlaşmaları yaklaşık 1 ay önceden yapıldığı için, Beşiktaş’ın karşılaşmalarını Avusturya’da oynamasına engel bir durum olmadığı kaydedildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler