Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sambacı avı

Siyah beyazlı kulübün genel sekreteri Kenan Öner, "Kadroya süper bir yabancı daha takviye edeceğiz. Hocamız Souza’yı istiyor. Ricardinho, Tevez gibi yıldızların maliyetini araştırıyoruz" dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
SEZONA 7 takviye yaparak başlayan Beşiktaş’ta yönetim, teknik direktör Jean Tigana’nın isteği doğrultusunda sol kanada süper bir yabancı daha almak için harekete geçti. Siyah beyazlılar, yeni transfer için rotayı Brezilya’ya çevirdi. Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, transferde arayışlarının sürdüğünü belirtirken, bu konuda şunları söyledi:

Jean Tigana Souza’yı istiyor

"Kadroya süper bir yıldız daha monte edeceğiz ve şampiyonluk için iddiamızı sürdüreceğiz. Şu anda Brezilya, Arjantin ve İspanya’da oyuncu arayışlarımız sürüyor. Önceliği Brezilyalı oyunculara verdik. Hocamızın isteği doğrultusunda sol kanada takviye yapacağız. Teknik direktörümüz Tigana, geçen yıl Lucescu’nun talebesi olan Ivan Saraiva Souza’nın alınmasını istiyor.

Bu oyuncunun fiyatı konusunda araştırmalar yapıyoruz. Brezilya Milli Takımı’nda da forma giyen Ricardinho, Arjantinli Tevez gibi isimler de listemizde."

Lige Vestel Manisaspor yenilgisiyle başlamanın üzüntüsünü yaşadıklarını, kayıplarını bu akşamki Gaziantep maçında telafi edeceklerini söyleyen Öner, "İnönü Stadı’ndaki taraftarlarımızın desteği ile sahadan galip ayrılacağız. Genç oyuncularımıza güveniyoruz" dedi.

Gaziantepspor telafi maçımız

Kenan Öner,
İnönü Stadı’ndaki ilk lig maçlarına kulübün onursal başkanı Süleyman Seba’yı ve eski yöneticileri de davet edeceklerini belirtirken, "Gaziantepspor maçı Beşiktaş için önemli bir fırsat. Bu maçta alınacak galibiyetle kenetlenmeliyiz" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler