Gündem Haberleri

  Samba rüzgarı esti

  Sefa KARACAN/ALANYA (Antalya), (DHA)
  09.08.2006 - 12:50 | Son Güncelleme:

  Eğlencenin doruğa çıktığı Alanya'da, Brezilya'dan gelen sambacıların dansları nefes kesti. Açık hava diskosunu dolduran yüzlerce yerli ve yabancı turist, sambacı kızların seksi danslarıyla coştu.

  SAMBA RÜZGARI ESTİ

  Turistlerle dolup taşan Antalya'nın Alanya İlçesi'nde, ilk defa düzenlenen samba gösterisi ilgiyle izlendi. Auditorium açık hava diskosunu dolduran yüzlerce yerli ve yabancı turist, Brezilya'dan gelen özel samba grubunun gösterisini nefeslerini tutarak seyretti. Üç ayrı programla dans gösterilerini sergileyen latin güzelleri, kıvrak ve seksi hareketleriyle yürekleri hoplattı. Turistler, samba gösterisinin ardından mekanı dolduran köpüklerin arasında çılgınca dans etti. Bazı turist kızlar, üzerlerindeki mayo ve bikinilerle hareketli müziklere eşlik etti. Su gibi içki tüketilen gece, sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

  Sambacıların gösterileri köpük partisi ile birleşince ortaya Rio sokaklarını aratmayacak görüntüler çıktı.


  ALANYA ÜSTSÜZLERLE DOLDU

  Sambacıların gösterileri köpük partisi ile birleşince ortaya Rio sokaklarını aratmayacak görüntüler çıktı.

  Ülke genelinde etkili olan aşırı sıcaklar, yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan Antalya'nın Alanya İlçesi'ndeki Kleopatra ve Begonvil sahillerini ‘üstsüzler kampına‘ çevirdi. Sıcaktan bunalan turist kızlar, tanga, g-string ve mayoları ile plajları doldurdu. Üstsüz denize giren turist kızlar, çevredeki erkeklerin bakışlarına aldırış etmeden şezlonglarda güneşlendi. Alanya sahillerinde tatilin keyfini çıkaran bazı turistler ise, deniz yataklarının üzerinde uyumayı tercih etti.
  Plaj işletmecileri, hava sıcaklıklarının 45 derece, nemin de yüzde 80'e ulaştığı Alanya'da, ilk kez bu denli fazla üstsüz güneşlenen turist gördüklerini söyledi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı