« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samandıra'dan coşkulu uğurlama

Turkcell Süper Lig'de Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında yapılacak maç öncesi Kadıköy'deki heyecanlı ve bir o kadar da coşkulu bekleyiş sürüyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda kale arkası tribünler şimdiden dolarken, Türk Telekom kale arkası tribünde renkli kartonlarla kareografi hazırlandığı görüldü. Stadın çatı kısmında kurulan düzenekle olası bir şampiyonluk için hazırlık yapıldığı görüldü.

SAMANDIRA'DAN COŞKULU UĞURLAMA

Fenerbahçe Futbol Takımı, karşılaşma için stada saat 18.00'de Can Bartu Tesisleri'nden coşkulu bir taraftar topluluğunca uğurlandı. Tesislerin önünde toplanan çok sayıda taraftar, meşaleler yakıp renkli görüntüler oluştururken, yaptıkları tezahüratlarla Trabzonspor maçı öncesi futbolculara moral vermeye çalıştı. Çok sayıda taraftar da aracıyla sarı-lacivertli ekibin arkasından konvoy yaptı.

BAŞKAN VE YÖNETİCİLER DE MORAL VERDİ

Can Bartu Tesisleri'ne giden Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler de sarı-lacivertli ekibe önemli maç öncesi moral verdi.
Yöneticiler Cihan Kamer ve Nihat Özbağı, tesis çıkışında futbolcuları teker teker öperek otobüse bindirdi. Tesislerin her yanı Fenerbahçe bayraklarıyla donatıldı.

FENERBAHÇELİLER RAKİP TAKIM TRİBÜNÜNE BİLET ALDI

Biletleri tükenen maç için Trabzonspor taraftarı için ayrılan bölüme çok sayıda Fenerbahçeli taraftar bilet aldı. Tribün kapıları açıldıktan sonra girişte yapılan detaylı aramada üzerinde herhangi bir Fenerbahçe ürünü bulunan taraftarlar geri çevrildi. Bu taraftarlar montlarının içindeki tişörtleri çıkarıp montu üzerlerine giyseler de kapıdaki kontrolü aşamadı. Yapılan kontrollere rağmen yine de Trabzonspor bölümüne giren taraftar olduğu tahmin ediliyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz