Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Salma'ya Thai masajı

  Hürriyet Haber
  24 Ağustos 2006 - 00:00Son Güncelleme : 24 Ağustos 2006 - 10:32

  Antalya Film Festivali öncesinde Ömer Karacan'ın davetlisi olarak İstanbul'a gelen Salma Hayek için salı akşamı kaldığı swisotel'in masaj salonu kapatıldı. Thai masajı yaptıran Hayek, İstanbul'un tarihi mekanlarını da büyük gizlilik içinde geziyor.

  Meksikalı seksi sinema yıldızı Salma Hayek, 16-23 Eylül tarihleri arasında düzenlenen 43. Antalya Altın Portakal Film Festivali'ne katılmak üzere birkaç gün önce sessiz sedasız Türkiye'ye geldi. Lübnanlı bir baba ve Meksikalı bir annenin kızı olan güzel oyuncu, Ali ve Ömer Karacan kardeşlerin davetlisi olarak geldiği İstanbul'da, eğlencenin de tadını çıkarıyor. Pazartesi gecesi 02.00'de Ali ve Ömer Karacan'la beraber İstanbul'un ünlü gece kulübü Reina'ya giden Hayek, gecenin ilerleyen saatlerinde Antonio Banderas'la birlikte başrol oynadığı, "Desperado" filminin müziği "El Mariachi" çalınca dayanamayarak dans etmiş, mekanı sabaha karşı, saat 04.00'te terk etmişti.

  Kanlıca'daki Ajia ve Dolmabahçe'deki Swissotel'de kalan seksi yıldız için otel güvenlikleri, alarma geçmiş durumda. Salı akşamı Swissotel'e gelen Hayek için otel içinde gideceği yerlerin de güvenliği artırıldı. Önceki akşam masaj yaptırmak isteyen Salma Hayek için otelin masaj salonuna kimse alınmadı. Kendine Thai masajı yaptıran ünlü yıldızın, oldukça keyifli olduğu görüldü...

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı