Gündem Haberleri

  Sally kurtardı

  Hürriyet Haber
  05.07.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Sevdiği kızla evlenemediği için aşırı alkol alıp köprüye çıkan 23 yaşındaki genci, ABD'li güzel turizmci Sally Spring kararından vazgeçirdi.

  BOGAZİÇİ Köprüsü'nde dün sabaha karşı yaşanan intihar girişimi ABD'li güzel turizmci Sally Spring sayesinde önlenebil-di. Olay dün 04.00 sıralarında meydana geldi. Sevdiği kızla evlenemediği için sinirlenen 23 yaşındaki Emrah Erol geç saatlere kadar içti. Maçka'dan Kadıköy'e gitmek için taksiye binen Erol, köprü üzerinden geçerken bir anda otomobilin el frenini çekerek taksiyi durdurdu.

  Yanına kimseyi yaklaştırmadı

  Köprü korkuluklarına çıkan, ‘‘Çok seviyo-rum evlenmek istiyorum. Ailesi param yok diye beni kabul etmiyor. Ölmek istiyo-rum’’ diye bağıran çılgın áşık kimsenin yanına yaklaşmasına izin vermedi. O sırada köprüden geçen ABD'li turizmci Sally Spring, Erol'un yanına gitti.

  Konuşarak ikna etti

  Amerikalı güzel turizmci çat pat Türkçe' yle öfkeli áşığı sakinleştirdi. Polis, ikna olan Erol'u korkuluklardan aldı. Bir anda ortaya çıkan ve çılgın áşığı sakinleştire-rek köprüden inmesini sağlayan güzel Amerikalı, geldiği gibi süratle arkadaş-larıyla otomobile bindi ve olay yerinden uzaklaştı.  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı