Gündem Haberleri

  Salih Uçar: 100 kırmızı gülün sırrı

  Hürriyet Haber
  01.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Salih UÇAR

  ANTALYA gecelerinin tanınmış simalarından, genç işadamı İnanç Kendiroğlu, iki yıldır, sosyetenin gözde güzellerinden Sibel Gül ile birlikte. Zaman zaman kavga edip ayrılsalar da, bu iki sevgili birbirlerinden kopamadı. Bir dargın bir barışık, bu ilişkiyi yürüttüler.

  Geçenlerde bir dostun anlattıklarına inanamadım. Söylenenlere göre, İnanç Bey, eski manken olan sevgilisi Sibel'in 26'ıncı doğumgünü nedeniyle, Bistro-Bi'ye kapatmış. Gelelim o gece yaşananlara... Önce, güzel Sibel'in doğumgünü partisinde kimler vardı, bir bakalım:

  Sevgilisi İnanç Kendiroğlu, kız kardeşi Özlem, Club Çapkın'ın yöneticisi Ahmet Alev, Flamingo'nun sahibi Cevdet Bayram, Vahit Tansoy, Şenay Çelik, Gamze Tarhan, Münevver Gençtürk, Seçkin Elden ve diğer tanınmış simalar...

  VUR PATLASIN ÇAL OYNASIN

  İnanç, doğumgünü hediyesi olarak, sevgilisine 100 kırmızı gül ve tek taş yüzük hediye etti. Şenay'ın doğumgünü hediyesi ise, oryantal Dilara oldu. Yemekli gecenin ilerleyen saatlerinde, fasıl başladı.

  Daha sonra sahne alan oryantal Dilara, kıvrak danslarıyla konukları coşturdu. Dilara'nın dansına dayanamayan parti konukları, soluğu masaların üzerinde alınca, ‘‘Vur patlasın, çal oynasın’’ misali eğlence de start almış oldu.

  Eğlence dünyasına yön veren ve bu dünyanın müdavimlerinin buluştuğu gecede, eğlence, Bistro-Bi ile sınırlı kalmadı. Hızını alamayan davetliler, önce Flamingo'ya, ardından da Club Çapkın'a geçerek, eğlenceyi sabahın ilk ışıklarına taşıdı. Bu arada, tempolu eğlencede yorgun düşenler, gruptan ayrıldı.

  VER ELİNİ İSTANBUL

  Antalyalı çılgınlar içinde, gün doğarken eğlenceye hala doyamayanlar da vardı. Hemen THY'nin 06.00 uçağına biletler alındı ve İstanbul'a uçuldu. Günü uyumakla geçiren grup, aynı gece de Swiss Otel'de sahne alan sezen Aksu'yu dinlemeye gitti. O gecenin sabahında da, Antalya'ya döndüler. Evet iki gece süren bu tempolu doğumgünü kutlaması da böylelikle sona ermişti. Önümüzdeki ay vatani görevini yapmak üzere Antalya'dan ayrılacak olan İnanç Bey, son sivil günlerini doyasıya eğlenerek yaşıyordu anlaşılan.

  Benim anlamadığım ise, bir insanın doğumu iki gün sürer miydi? Ya bugünkü tarihte doğarsın, ya da yarınki...

  Sibel'in özel bir kadın olacağı, daha doğumundan belliymiş.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı