« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Salih Özkılınç: Kazım’ın intikamı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Salih ÖZKILINÇ

Son 5 haftada aldığı galibiyetle liderlik koltuğuna oturan Afyonspor, zorlu Isparta deplasmanına çok iyi hazırlanmıştı. Isparta karşısına ideal kadrosu ile çıkan mor beyazlılar, ilk dakikalardaki futbolu ile 1puana razı görünüyordu.

Nitekim ilk yarıda pek etkili atak geliştiremediler ve işi şansa bıraktılar.

Şinasi yalnız kaldı

Defansta Kerim ile Burhan, kendilerine verilen görevi yerine getirirken, orta sahada Murat ile Cemil, takımlarının zaman zaman etkili ataklar geliştirmesine katkıda bulundu. Şinasi'nin ileride yalnız kalması Afyonspor'u gol bölgesinde etkisiz bıraktı.

Golden sonra

İkinci yarıya Afyonspor daha iyi başladı, ancak sezon başlarında kadro dışı bırakıp, sonra da 700 milyon liraya Ispartaspor'a sattığı Kazım, eski takımından intikam alır gibi sıfıra yakın yerden attığı gol ile Afyonspor'u bu maçta yıkan adam oldu.

HATALARYAPTI

Yenik duruma düştükten sonra ilk yarının tersine atak oynamaya başlayan mor beyazlı futbolcular, gol bölgelerinde hatalar yapınca yenilgiye mahkum oldular.

Evsahibi ekip de, rakibinin üzerine gelmesinden faydalanarak ikinci golü aradı ama, bunu başaramadı.

Koltuğu kaptırdı

Üç hafta önce ele geçirdiği liderlik koltuğunu Ispartaspor'a bırakan Afyonspor, bundan sonra gözünü önümüzdeki haftalarda oynanacak maçlara dikecek, ve şampiyon yolundaki rakibi Ispartaspor'un puan kaybetmesini bekleyecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler