İZMİR HABERLERİ

Salih Memecan, Çamlaraltı öğrencileriyle buluştu

DHA
25.04.2017 - 11:50Son Güncelleme :

"LİMON ve Zeytin" çizgi kahramanlarına hayat veren, çizdiği karikatürlerle herkesin büyük sevgisini kazanan Salih Memecan, Çamlaraltı Koleji öğrencileriyle bir araya geldi.

DHA

İlkokul öğrencileriyle keyifli bir söyleşi gerçekleştiren Memecan, öğrencilere karikatür çizmeye nasıl başladığını anlattı.Karikatüre yeteneği ve merakı olan Çamlaraltı öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği söyleşide, öğrenciler sorularıyla Memecan'ı güldürürken, usta karikatürist öğrencilere fırsat buldukça çizmelerini ve kendilerini geliştirmelerini önerdi. Çamlaraltı öğrencileriyle buluşmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren ünlü karikatürist Salih Memecan, “Çamlaraltı Koleji öğrencileri soruları ve tavırlarıyla ne kadar iyi yetiştirildiklerini belli ediyorlar. Söyleşiye olan ilgileri, güzel soruları ve sıcak karşılama için Çamlaraltı Ailesi ve öğrencilerine çok teşekkür ediyorum. İlerleyen günlerde sizlerle yeniden bir araya gelmeyi isterim" diye konuştu. Memecan söyleşinin ardından, tüm öğrencilerin kitaplarını karikatür çizerek imzalamayı da ihmal etmedi.

 

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Salih Memecan, Çamlaraltı öğrencileriyle buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 11 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Salih Memecan, Çamlaraltı öğrencileriyle buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı