"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Salı partileri

The Istanbul Edition’da hizmet veren Gold Bar, düzenlediği Salı Partileri ile adından söz ettiriyor.

Richie Rich adıyla ilk olarak geçtiğimiz hafta düzenlenen partilerin ikincisi de bu hafta yapıldı. Mert Vidinli ve Çağla Gürsoy’un ev sahipliği yaptığı ‘Hollywood Mansion’ adlı partide konuklar DJ Doruk Can’ın canlı performansıyla eğlendi.

Minik kalplerle Kars’ta buluştu

Minik Kalplerle El Ele Derneği (MİKA-DER), Kars’ın Ortakapı Mahallesi’nde yaptırılan Halime-Arslan Yıldız Yetiştirme Yurdu’na yardım eli uzattı. MİKA-DER Başkanı Nesrin Ercan, Başkan Yardımcısı Arzu Çebi ve Elvan Evgin’le birlikte gidip iki gün kaldıkları Kars’ta yurttaki öğrencilerle bir araya geldi. Sosyal Hizmetler İl Müdürü Akın Oktay, çocuklara daha çağdaş yaşam alanları yaratmak için destek veren MİKA-DER Başkanı Nesrin Ercan, yönetim kurulu üyeleri ve bağışçılara teşekkür etti.

Arkadaşı çok dostu yok

Buzda Dans yarışmasıyla ekranlara konuk olmaya hazırlanan Verda Penso, Hello! dergisine içini döktü. Birbirinden iddialı fotoğraflar eşliğinde röportaj veren Penso, “Çok arkadaşım var ama dostluklar kolay kolay bulunmuyor. Ben de bu sisteme alıştım. Herkes arkadaşım, herkesle iyi geçiniyorum. Çok sevdiğim insanlar da var. Ama dostum olarak olarak her şeyimi anlatabileceğim çok ama çok az kişi bulunuyor” dedi.

Ayrılığın nedeni çanta değil

Hecha Tence-releri’nin sahibi Yağız İzgül, sevgilisi Ceylan Çapa’ya sahte çanta hediye ettiği ve bu nedenle ilişkilerinin sona erdiği iddiasına yanıt verdi. “İddialar gerçeği yansıtmıyor” diyen İzgül, Çapa’yla ilişkisinin çok önce bittiğini, ancak ayrılığın gerekçelerinin farklı olduğunu söyledi. Genç işadamı, “Bu haber, önce internet ortamında yazıldı. O zaman ses çıkarmadım ama basına da yansıyınca ve yazılanlar sınırı aşınca açıklama yapma gereği duydum. Çünkü bu tür haberler hem iş hayatımı olumsuz etkiliyor hem de ailemi rencide ediyor. Biz Ceylan’la iki medeni insan gibi ayrıldık, ayrılığın nedeni yazıldığı gibi değil” diye konuştu.

Dans ve eğlence

Emre Ergani’nin ortağı olduğu Kuruçeşme’deki Blackk ile Edition Otel’in içindeki Billionarie Club,  bu gece kış sezonuna merhaba diyor. Dekorasyonu baştan aşağı yenileyen Ergani, Blackk’ın ortasına bir de dans pisti yaptırmış.

X