« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Salı günü bir yıldız daha getireceğim

Chachkova’ya dün 2 yıllık imza attıran Fenerbahçe Acıbadem’in sponsoru Mehmet Ali Aydınlar, yeni bir süper transferin daha müjdesini verdi.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE Acıbadem Bayan Voleybol Takımı, flaş transferi Lioubov Chachkova Sokolova ile dün 2 yıllık sözleşme imzalarken, takımın sponsoru Mehmet Ali Aydınlar, salı günü yeni bir yıldız daha getireceğini belirterek, gazetecileri şimdiden imza törenine davet etti.

Dünyanın en iyi voleybolcuları arasında yer alan Chachkova, dün Şükrü Saracoğlu Stadı’nda düzenlenen törende, kendisini sarı lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı. Fenerbahçe Asbaşkanı Murat Özaydınlı, genel sekreter Vedat Olcay ve takımın sponsoru Acıbadem Sağlık Grubu’nun yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Aydınlar da imza töreninde hazır bulundu.

Chachkova, “Başarılar kazanmak istiyorum” derken, neden  Fenerbahçe’yi tercih ettiği sorusuna, “Çünkü en güzel takım Fenerbahçe” diye yanıt verdi.

Aydınlar ise, 33 yaşındaki Rus voleybolcunun Türk pasaportu taşıdığını, ancak statüye uymadığı için yabancı kontenjanında forma giyeceğini söyledi. 5 veya 6 yabancı alacaklarını belirten Aydınlar, gazetecilere, “Haftaya salı günü yine sizi buraya davet ediyorum. İsmini söylemeyeceğim, oyuncuyu burada göreceksiniz” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz