Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Saldırıp fotoğraflarını Facebook’tan yolladılar

  Birce BORA / LONDRA
  24 Eylül 2013 - 01:40Son Güncelleme : 23 Eylül 2013 - 14:20

  İngiltere’de 20 yaşındaki Phoebe Tilt yedi aylık hamileyken evine giren iki kişinin saldırısına uğradı. Kadını ağır bir şekilde dövdükten sonra kaçan iki saldırgan, olaydan günler sonra Tilt’e Facebook üzerinden saldırı sırasında çektikleri fotoğrafları yolladı.

  Hampshire bölgesindeki Portsmouth kentinde yaşanan olay sırasında karnına aldığı birçok darbeye rağmen sağlıklı bir erkek çocuğu dünyaya getiren Tilt, “Sabah sekiz buçukta kocam Scott işe gittikten sonra kapı çaldı. Dışarıda belediye üniformasına benzer, logolu ceketler giymiş iki adam vardı. Ne olduğunu anlayamadan beni içeri itip ağzımı bantladılar” dedi.

  Saldırıp fotoğraflarını Facebook’tan yolladılar

  Genç kadın, “Bir süre beni yumrukladıktan sonra kahkahalar atarak evi terk ettiler. Hemen babamı aradım ve polis çağırdık. Bu kabusun sona erdiğini zannetmiştim ancak birkaç gün sonra tanımadığım bir Facebook hesabından dayak yediğim anları gösteren fotoğraflar yolladılar” dedi.

  Tilt, fotoğrafların gelmesinden yaklaşık bir ay sonra da aynı Facebook hesabından “Seni ve aileni izlemeye devam ediyorum” diyen bir tehdit mesajı daha aldığını söyledi.

  Portsmouth polisi, “Bu korkunç bir saldırıydı. Birçok ipucu üzerinden soruşturmamızı sürdürüyoruz. Saldırganları yakalayacağımıza inancımız tam” açıklaması yaptı.

  Saldırıp fotoğraflarını Facebook’tan yolladılar

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı