Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Salcano 40 yaşında

Bisiklet sporuna yaptığı dev yatırımlarla dünya çapında isim yapan Salcano, 40. yaşını büyük coşkuyla kutladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Salko Bisiklet adıyla 1975 yılında kurulan Salcano firması, 40 yaşına girdi. 40. yıl nedeniyle Antalya Belek'te düzenlenen kutlamalara, firmanın 300'e yakın bayisinin yanı sıra, Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu da katıldı.

Son derece görkemli geçen kutlamada, 2015 kataloğu da tanıtıldı. Tanıtılan 180 model bayiler tarafından büyük beğeni topladı. 2015 modellerinde birçok yenilik yapan Salcano, dünya şampiyonu Salcano sporcusu Fabrice Mels’in şampiyonluk yarışında kullandığı bisikleti de katılımcılara sergiledi.

BUZUKİ ORHAN'DAN BİSİKLET ŞOV!
Sahnedeki performansıyla izleyenleri hayran bırakan Buzuki Orhan, daha sonra konuklara büyük bir sürpriz yaptı. 1'i çocuk bisikleti olmak üzere 3 bisikleti sahneye getirten Buzuki Orhan, eline aldığı bateri çubuklarıyla bisikletleri bir enstrüman gibi kullandı. Ünlü sanatçı büyük alkış alan bu gösterisi için, "Benim işim ses: bisiklete de uzmanlık alanımla baktım ve onu bir enstrüman olarak kullanmayı denedim" dedi.

SALİH AKGÜL: GURUR DOLUYUM
Salcano Bisiklet'in kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Salih Akgül, 1975 yılında kurduğu markanın gelişim öyküsünü anlatırken, büyük gurur duyduğunu ifade etti. Akgül, Salcano adını dünyaya duyurmaya kararlı olduklarını da söyledi.

BAYRAM AKGÜL: YATIRIMLARIMIZ ARTARAK DEVAM EDECEK
Salcano Bisiklet'in yönetim kurulu üyesi Bayram Akgül, 40 yılı geride bırakmanın onurunu ve gururunu yaşadıklarını belirterek, 50. yılda Avrupa'nın en büyük markalarından biri olmayı hedeflediklerini söyledi. Akgül, önümüzdeki 10 yılda bu hedef doğrultusunda ciddi yatırımlar yapacaklarını ifade etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler