« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sakıp Özberk'le yeniden

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Antep'te Özberk'li günler yeniden başladı. Erdoğan Arıca’nın görevden alınmasının ardından sözleşme yapılarak Gaziantepspor Teknik Direktörlüğü görevine getirilen Sakıp Özberk, takıma Galatasaray karşılaşmasının ilk çalışmasını yaptırdı. Celal Doğan Tesisleri’ne dün akşam gelen ve Erdoğan Arıca ile antrenörler Metin Tekin ve Nejat Topal’ın sözleşmelerinin feshedilmelerini bekleyen Sakıp Özberk, Arıca’nın futbolcularla veda edip kulüpten ayrılmasının ardından futbolcularıyla biraraya geldi.

"ANTEP BENİM MEMLEKETİM"
"Gaziantep, benim doğduğum ve büyüdüğüm yer. İnsanın memleketinde çalışması ve memleketinin takımına faydalı olması tartışılmaz. Gaziantepspor’u ve bu takımı yakından tanıyan biriyim bu da takıma çok kısa sürede uyum sağlayacağımı gösterir.

"DESTEK BEKLİYORUM"
Özberk, uzun lig maratonunda zirveyi hedefleyen Gaziantepspor’un, kaldığı yerden yoluna devam edeceğini, köstek değil destek beklediğini kaydetti. Özberk, Avrupa ve lig şampiyonu Galatasaray ile deplasmanda yapacakları karşılaşmanın çok zorlu geçeceğini, kırmızı kart cezalısı kaleci Ömer ile sakat olan Fatih ve Maxim’in kadroda yer almadığını da sözlerine ekledi.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler