Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sakin gevşemeyin

Beşiktaş Başkanı, "Liverpool rüyasına ve rehavete kapılmayın. Süper Lig’de İstanbul BŞB ile oynayacağımız maç çok tehlikeli. En ufak hata bize pahalıya patlar. Puan kaybetmek istemiyoruz. Dikkatli olun kazaya uğramayalım" dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, dün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve ekibi ile toplantı yaptı. Yıldırım, toplantıda Liverpool maçındaki galibiyet için kutladığı takımına yarınki maç için de uyarı mesajı gönderdi. Beşiktaş başkanı, "Liverpool önünde muhteşem bir futbol sergilediniz. Bu başarı tarihe geçti, ama şimdi bunu unutun. Liverpool rüyasına ve rehavete kapılmayın. Süper Lig’de İstanbul BŞB ile oynayacağımız maç çok tehlikeli. En ufak hata bize pahalıya patlar. Puan kaybetmek istemiyoruz. Dikkatli olun kazaya uğramayalım" dedi.

Siyah beyazlı futbolcuların Liverpool maçındaki başarılı oyunlarından dolayı kazandıkları 15000’er dolar primi bankaya yatırdıklarını belirten Demirören şöyle devam etti:

Güzel oyun sürmeli

"Şu anda maddi ve manevi tüm gücümüzü seferber ettik. Oyuncularımızın alacaklarını bankaya yatırdık. Süper Lig’de çok iyi durumdayız. Rakiplerimizden üstün oynuyoruz. Liverpool maçındaki oyunun sürmesini istiyorum. Tribünlerin desteği muhteşem. Böylesi bir destek ile rakiplerin nefeslerini kesmeliyiz."

Ertuğrul Sağlam
da futbolcularının performansından mutlu olduğunu ifade ederek, "Beşiktaş gerçek sistemini ve kimliğini Liverpool maçında sergiledi. Bu süper tablo sürecek. Defansımızdaki oyuncularımdan çok memnunum. Gökhan Zan, İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez, Ali Tandoğan inanılmaz bir uyum yakaladılar. Kalecimiz Hakan olgunlaştı. Orta sahadaki tüm futbolcularım istenilen seviyeye geldi. Forvette gol sıkıntısı çekmeyeceğiz. Liverpool maçı moral ve motivasyonumuzu arttırdı. Taraftarlarımıza Büyükşehir Belediye maçında güzel futbol ve bol gol izlettireceğiz" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz