« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şakayı da anlamadı

Tatlıses'in sert tepkisi karşısında Akalın, kendini "Şakayı da anlamadı" diye savundu.

Sema DENKER
SON GÜNCELLEME

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI

Bayram programına gitmek için İbrahim Tatlıses'in uçağını kiralayan Demet Akalın'ın "Uçağın içi leş gibi" sözleri, ünlü türkücüyü kızdırdı. Ondan böyle bir sert tepki beklemeyen Akalın, kendini "Şakayı da anlamadı" diye savundu.
Tatlıses'in tepkisi şaşırttı
İbrahim Tatlıses’in uçağını kiralayan Demet Akalın'ın "Uçak leş gibi. Boş günlerimde gelip temizlemeyi düşünüyorum" sözleri ortalığı karıştırdı. Akalın'ın kameralar karşısında yaptığı açıklamayı duyunca küplere binen Tatlıses, hemen

Şakayı da anlamadı

pilotu arayıp sert bir dille ikaz etti, ayrıca Akalın'a kendi programından yanıt vereceğini de söyledi. Hiç beklemediği bu tepki karşısında şaşkına dönen Akalın, "İbrahim Bey ne yazık ki şakayı da anlamadı" dedi:
Ben asıl pilota üzüldüm
Demet Akalın, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben magazinci arkadaşlarla esprili bir söyleşi yaptım. Söylediklerimin hepsi bir şakaydı. Ama ne yazık ki İbrahim Bey şakayı anlamadı. O koskocaman İbrahim Tatlıses. Ne olurdu şakaya şakayla cevap verse. Pilotu arayıp fırçalamış, sonra programında bana geçireceğini falan söylüyormuş. Bu tür konuşmalara ne gerek var. Ben kendim için değil, pilota üzülüyorum. Adamın kalbini boşuna kırdı, çünkü uçağının içi temizdi."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler