Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sakarya'ya yakışır futbol oynamak istiyoruz

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Sakaryaspor'un teknik direktörü Murat Bölükbaşı, tek hedeflerinin Sakaryaspor'un geçmişine yakışan ve iyi futbol oynayan bir takım oluşturmak olduğunu bildirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Bölükbaşı, yaptığı yazılı açıklamada, Düzce Topuk Yaylası Tesisleri'nde kamp çalışmalarını verimli şekilde sürdürdüklerini belirterek, takım disiplini, karakteri, oyun anlayışı, bilgisi, fiziksel performans, teknik ve taktik planlama ve kadro yapısını oluşturmaya ağırlık verdiklerini ifade etti.

Bölükbaşı, hazırlık maçlarıyla kadroyu şekillendirmeye çalıştıklarını kaydederek, kamp döneminde futbolcuları gözleme fırsatı bulduklarını bildirdi.

Genç oyunculardan kurulu kadroya sahip olduklarına dikkati çeken Bölükbaşı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Performansları takımımız için yeterli olmayıp, gelişime ihtiyaç duyan oyuncularımız altyapıya gönderilmiştir. Dolayısıyla kadromuzdaki oyuncu sayımız 27 oldu. Geçen 40 günlük sürede takımımızın katettiği mesafe, sağladığı gelişim teknik ekip olarak bizleri gelecekle ilgili umutlandırıyor. Gelişimi devam ettirip Sakaryaspor camiasına, taraftarına ve Sakaryaspor'a yakışır futbol oynayan bir takım oluşturmak tek hedefimizdir.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler