« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sakaryaspor'dan F.Bahçe galibiyeti yorumu: Bu tesadüf değil

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Ömer Yazıcı, Fenerbahçe maçında aldıkları galibiyetin tesadüf olmadığını belirterek, “Bundan sonra Sakaryaspor deplasmanına gelen takımlar 2 kere düşünmeli. Oynadığımız futbol ortada. Sürpriz bunun neresinde” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yazıcı, Sakaryaspor'un lige henüz ısınmaya başladığını, yeni transfer edilen tüm oyuncuların da kısa sürede birbirlerine uyum sağladıklarını söyledi. Yazıcı, Fenerbahçe maçında aldıkları galibiyetle, takım ruhunun ve kazanma hırsının en güzel örneklerinden birini sergilediklerini ifade etti.

Sivasspor ve Fenerbahçe galibiyetlerinin ardından, artık bir seri yakalamak istediklerini belirten Yazıcı, “Fenerbahçe galibiyetiyle bir çok şeyi kanıtladığımıza inanıyorum. Bizi asansör takım gibi gören bir çok kişi sahadaki oyunumuzla ne kadar da yanlış bir fikir yürüttüklerini anladılar. Sakaryaspor'un Fenerbahçe'yi yenmesinde sürpriz arayanlar yanlış düşünüyorlar. Bu kesinlikle bir sürpriz değil. Bundan sonra Sakaryaspor deplasmanına gelen takımlar 2 kere düşünmeli. Oynadığımız futbol ortada. Sürpriz bunun neresinde? Beklediğimiz bir sonuç aldık" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz