« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sakaryaspor'da A2 takımının önemi büyük

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Sakaryaspor Teknik Direktörü Murat Bölükbaşı, Sakaryaspor'un geleceğiyle ilgili planlamalarında, A2 takımının kurulmasının çok önemli olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Bölükbaşı, A2 takımıyla ilgili TFF'ye yaptıkları başvurunun kabul edildiğini hatırlatarak, gelecek sezon A2 Ligi'ne katılarak yeni oyuncuları takımın bünyesine katacaklarını anlattı.

Transfer yasağı nedeniyle takım olarak böyle bir şeye ihtiyaç duyduklarına dikkati çeken Bölükbaşı, “A2 takımıyla ilgili başvurumuz, TFF tarafından kabul edildi. Bu kapsamda, A2 takımını kuracağız. Sakaryaspor'un geleceğiyle ilgili planlamamızda A2 takımının kurulması çok önemliydi. Bununla ilgili başvurumuzun kabul edilmesinden dolayı çok mutluyuz. Gelecek sezon A2 Ligi'nde de yer alacağız” dedi.

Bölükbaşı, A2 takım seçmelerini en kısa sürede yapacaklarını vurgulayarak, şunları söyledi:
“A2 Lig'i bizim için çok önemli. Sakaryaspor'un geleceğini temin etmemizde önemli bir adım olacak. A2 takım seçmelerini hızlı bir şekilde başlatıyoruz. Tüm Türkiye'de ve yurt dışında olan oyuncuları, A2 takım seçmelerine davet ediyorum. Sakaryaspor forması giymek isteyen tüm gençlerimize kapımız açıktır. Yetenekli oyuncularımızı Sakaryaspor'a kazandırmak istiyoruz.”

Bunları da Beğenebilirsiniz