« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sakaryaspor'da 4 imza

Birinci ligin yeni takımlarından Sakaryaspor, Kolombiyalı kaleci Luis Martinez, İstanbulsporlu Sedat Debreli, Konyasporlu Okan Yılmaz ve Zafer Demir ile sözleşme imzaladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Rüstemler Tesislerinde düzenlenen imza töreninde Kolombiyalı milli kaleci Luis Martinez 3, İstanbulsporlu forvet oyuncusu Sedat Debreli 2, Konyasporlu forvet oyuncusu Okan Yılmaz ve libero oyuncusu Zafer Demir ise 1 yıl opsiyonlu olmak üzere 2 yıllığına kendilerini yeşil-siyahlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attılar.
 
Ligin en iyi transfer yapan takımları arasında yer aldıklarını savunan kulüp başkanı Ömer Yazıcı Yazıcı, transfer dönemi boyunca hemen hemen tüm görüşmelerinin olumlu geçtiğini bildirdi.

"BANA VERİLEN ŞANSI SÜPER GOLLERLE DEĞERLENDİRECEĞİM"

Turkcell Süper Ligi'nin eski gol krallarından Okan Yılmaz, uzun zamandır eski performansına kavuşmak için uygun bir ortam yakalayamadığını belirterek, "Ancak Sakaryaspor'da bana verilen bu şansı en iyi şekilde değerlendireceğim. Sahada atacağım gollerle bana fedakarlığa cevap vereceğim. Bu şans benim için altın değerinde" dedi.

Türkiye'de Kolombiyalı kalecilerin nasıl değerlendirildiğine şahit olduğunu anlatan Martinez ise “Vatandaşlarımın bu ligde neler yaptığı ortada. İlk hedefim onların performansına ulaşmak olacak. Her ikisini de geçeceğime inanıyorum" şeklinde konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz