Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sakaryaspor'a büyük jest

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Sakaryasporlu futbolcuların gelecek yıl Düzce Topuk Yaylası'ndaki kamp masraflarını üstlendi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yeni sezon hazırlıklarını Düzce'nin Kaynaşlı ilçesindeki Topuk Yaylası Tesisleri'nde sürdüren yeşil siyahlı ekibi ziyaret eden Ali İnci, gelecek yıl burada yapılacak yeni sezon kampının masraflarını üstlendiğini belirterek, bunun için rezervasyon yaptırdı.

Sakaryaspor'un şehir için çok önemli bir marka olduğunu vurgulayan İnci, futbolculara bayramlık, eşofman ve ayakkabı hediye edeceğini ifade ederek, Sakaryaspor'a her zaman destek olduklarını söyledi.

İnci, yeşil siyahlı ekibin zor bir dönemden geçtiğini vurgulayarak, “Sakaryaspor'u yalnız bırakmamız asla söz konusu olamaz. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi biz yine üzerimize düşenden fazlasını yapmaya hazırız. Kulübümüz için herkes elini taşın altına sokmalıdır” ifadelerini kullandı.

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Vedat Yaşlıca da İnci'nin desteğinin kendileri açısından çok önemli olduğunu anlatarak, takımlarının kurtuluşu için birlik ve beraberliğin şart olduğunu kaydetti.

İnci'nin gelecek yılki kamp bedelini ödeyerek futbolculara takım elbise ve eşofman sözü verdiğini dile getiren Yaşlıca, “Futbolcularımıza büyük moral oldu. Başkanımızın yaptıklarının örnek olmasını diliyorum. Kendisine Sakaryaspor adına teşekkür ediyorum. Bu şekilde birlik ve beraberlik içinde takımımızı hak ettiği yerlere çıkaracağız” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz