« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sakaryaspor: 4 Uşakspor: 0

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
STAT: Atatürk

HAKEMLER: Yılnur Önen (6), Asım Yusuf Öz (6), Selçuk Yılmaz (6)

SAKARYASPOR: Recep (7)- Nezir (6), Ramazan (6), Mehmet (6), Savaş (7), Mehmet Ayaz (6) (Dk.61 Hakan 5), Rasim (7) (Dk.85 Cihan), Serdal (7) (Dk.72 Taner 4), Murat (8), Deniz (6), M’Bayo (7)

UŞAKSPOR: Muharrem (5)- Süleyman (5), Mehmet (5), Ayhan (4) (Dk.28 İlker 5), Mustafa (6), Ali (5) (Dk.56 Edim 5), Serdar (5), Veli (6), Gürsoy (6), Mahmut (5) (Dk.78 Umut 4), Ufuk (5)

SARI KARTLAR: Rasim, Deniz, M’Bayo, Taner (Sakaryaspor), Ufuk, İlker (Uşakspor)

GOLLER: Dk.1, 69 ve 89 Murat, Dk.50 Rasim (Sakaryaspor) Müjdat ÇETİN / ADAPAZARI (Sakarya) (DHA)

2.LİG A KATEGORİSİ GENEL

TAKIMLAR O G B M A Y P

Bursa191441311046

Antalya201244441840

Altay201163302339

Sakarya201037302133

Ordu20875332531

İstanbul20938292130

B.Şehir Bld.20857252129

T.Telekom19775221728

Kocaeli20767282627

Uşakspor20839283027

Elazığ20695243127

Karşıyaka20659303323

G.Antep Bld.19649242922

Mardin19568182521

Mersin İ.Y.20569182921

Yozgat203611183415

A.Sebatspor203611193715

Çanakkale203413133413

SONUÇLAR

Karşıyaka: 0

Altay:1,

Sakarya: 4 Uşakspor:0

İstanbul BŞB: 0 Orduspor: 0

Yozgatspor: 2 Dardanel: 1 Elazığspor: 1

Mardinspor: 1

B KATEGORİSİ 1.GRUP

TAKIMOGBMAYP

1.Pendikspor231265312042

2.Güngören Bld221156342138

3.Sarıyer211065292636

4.Eyüpspor22787232229

5.F.Karagümrük23779242228

6.Maltepespor23698202427

7.Küçükköyspor238312172627

8.Y.Bosnaspor234613184118

9.Üsküdar 190822131814476


B KATEGORİSİ 3.GRUP

TAKIMOGBMAYP

1.Tarsus İY20875322431

2.OYAK Renault20947323631

3.D.G.Birliği20839253027

4.Yalovaspor20668292824

5.Kırıkkalespor20668323424

6.Y.Kırşehirspor20578192722

7.B.Merinosspor20398283418

8.Aksarayspor204511213217


1.GRUP TOPLU SONUÇLARI: Karagümrük: 2

Y.Bosnaspor: 1

Pendikspor: 2

Küçükköy: 1,


Maltepespor:1

Güngören Bld: 1



3.GRUP TOPLU SONUÇLARI: Darıca Gençlerbirliği-Aksarayspor: 2-0, Yeni Kırşehirspor-Yalovaspor: 1-0, Tarsus İdmanyurdu- Kırıkkalespor: 0-0

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler