« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sakarya'da Off-Road heyecanı

Sapanca Belediyesi ve Sapanca Off-Road Kulübü'nün (SOFFDER) Soğucak Yaylası'nda düzenlediği 2'inci Sapanca Kamp ve Off-Road Oyunları, heyecan ve çekişme içinde geçti.

ZAFER TOKUŞ - SAKARYA / DHA
SON GÜNCELLEME

Sakarya, Kocaeli, Zonguldak, Bolu, Kahramanmaraş, Düzce, Rize, Antalya, Bilecik, Trabzon, İzmir, Ankara ve İstanbul'dan 59 arazi aracının katıldığı yarışlar büyük ilgi çekti, 2000 kişi de izledi. 700 metrelik parkurda zorlu mücadelelerin yaşandığı yarışlarda 3 araç
takla attı, çamura saplanan birçok araç, iş makineleriyle kurtarıldı.

Yarışlar sonunda S1 kategorisinde Hasan Kara birinci, Rüstem Yıldız ikinci, Volkan Kayalı ise üçüncü oldu. S2 kategorisinde ise Arif Çarpışantürk birinci, Mustafa Akcanca ikinci ve Zeki Karaçaylı üçüncülüğü elde etti. Genel Klasmanda ise Arif Çarpışantürk birinci, Hasan Kara ikinci, Mustafa Akcanca üçüncü oldu. Bayanlarda ilk sırayı Bircan Yarıcı, ikinciliği Aliye Şişman, üçüncülüğü Arzu Memioğlu aldı. SOFFDER Başkanı Tolga Feyyaz Çömlekçioğlu, yarışlardan sonra başarılı bir organizasyon yaptıklarını belirtti. Dereceye giren yarışmacılara çeşitli ödüller verildi.

 

 

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler